Statek TRAMP – nowa witryna

Statek Tramp

Witamy Państwa na naszej nowej stronie internetowej – Statek TRAMP w Polańczyku nad Jeziorem Solińskim, w Bieszczadach. Na powyższej stronie Przedstawiamy, we właściwych witrynach, szczegółową ofertę rejsów statkiem TRAMP po Solinie.

Proponujemy dwa rodzaje rejsów po Jeziorze Solińskim, wersja krótsza i dłuższa. W pierwszym przypadku rejs trwa 60 minut, a w drugim rejs 2 godziny. Świadczymy rejsy także na specjalne zamówienie, oraz dla grup zorganizowanych, szkół, wycieczek, imprez integracyjnych. Szczegółowa mapa rejsow znajduje się na naszej stronie internetowej w odpowiedniej zakładce. Oferujemy również wypożyczalnie rowerów wodnych.

TRAMP zlokalizowany jest w bardzo atrakcyjnym i urokliwym miejscu nad samym Zalewem Solińskim, w Polańczyku, przy przystani Artium. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii i wirtualnej wycieczki z naszą wirtualną ofertą.

Solina i Polańczyk jest idealnym miejscem na rodzinny, przyjacielski wyjazd, duża ilość szlaków i wiele atrakcji zapewni Państwu rozrywkę dla młodszych jak i dla starszych. Bieszczady są również bardzo „smaczne”, wiele restauracji i barów oferuje dobre jedzonko, regionalne jak i całkiem zwyczajne. Bieszczady to region, w którym każdy turysta znajdzie mnóstwo atrakcji, niezależnie od pory roku.

Realizacja: bieszczady.net.pl